عکس های از منزل رویایی کریم باقری و علی دایی/تصاویر

علی دایی و کریم باقری هر دو در شمال تهران زندگی می کنند. پنت هاوس هایی شیک با قیمت میلیاردی منزل این دو ستاره سابق فوتبال است.  

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ساکن یکی از پنت هاوس های نیاوران است. زیربنای این واحد ۱۷۱۷ متر مربع و قیمت هر متر مربع آن بالغ بر ۲۵ میلیون تومان است. پنت هاوس دایی دارای استخر روی بام، سونا، جکوزی، آسانسور اختصاصی حمل ماشین به داخل واحد، آسانسور نفر بر اختصاصی، دستگیره ها و شیرآلات آب طلا، سیستم سرمایشی و گرمایشی از کف، مبدل برق از انرژی خورشیدی، آشپزخانه مبله، سیستم ضد حریق، سیستم صوتی، زمین ورزشی و باغچه است. در یکی از برج های همین خیابان کریم باقری زندگی می کند و به نوعی با علی دایی همسایه است.

vx7zw70ockgzj1n5fuk1 عکس های از منزل رویایی کریم باقری و علی دایی/تصاویر

 

2thd194wtxwooig0bfd عکس های از منزل رویایی کریم باقری و علی دایی/تصاویر febenq7hvnpuz7pwxu35 عکس های از منزل رویایی کریم باقری و علی دایی/تصاویرfwke2zfdubryt9wvw1 عکس های از منزل رویایی کریم باقری و علی دایی/تصاویرgtv1ls6gz7xbjh54ryo عکس های از منزل رویایی کریم باقری و علی دایی/تصاویرuxhmsa86i8vdczj5zca0 عکس های از منزل رویایی کریم باقری و علی دایی/تصاویرvdgc7hr5oh5gaf07tup عکس های از منزل رویایی کریم باقری و علی دایی/تصاویر

 

/ 0 نظر / 24 بازدید